| Malzeme | Kraft kağıdı |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal,çimento,Macun,Alçı,Alçı Tozu vb., |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Çanta Tipi | 50kg Çimento için 2 Katlı 90GSM Valfli Kraft Kağıt Torba |
|---|---|
| Malzeme | 90gm Kraft Kağıt |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| BOYUT | 50x63x10cm/50x60x11cm/Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 20-50kg / Özel kapasite |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal, çimento |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Ambalajlama | 3500 adet/palet |
| Renk | Beyaz, Bej, Kraft Kahverengi, Mavi, Kırmızı, Vb. |
|---|---|
| Alt | Alt Blok |
| Perforasyon | 90-100Nm3/sa @50MBar |
| Lamine Kaplama | 20gsm |
| Ürün Adı | PP Çimento Torbaları |
| Yüzey işleme | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen |
| Plastik Tip | PP |
| Sızdırmazlık ve Sap | Isı Yalıtımı |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Çanta stili | Kare alt valf torbası |
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |
| Yüzey işleme | Flexo Baskı, Flexo Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Özellik | Nem kanıtı |
| Plastik tip | PP |
| Malzeme yapısı | Polipropilen |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Isı sızdırmazlığı |