| Malzeme | Dokuma PP torba ve PE laminasyon |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Harç Sıva Alçı Macun yapı malzemesi |
| Baskı | taraf başına 4'ten az renk |
| Malzeme | Kraft kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Kat |
| kağıt gsm | 75gsm |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş + PE lamine |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş + PE lamine |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |