| Çanta boyutları | 50x64x11cm |
|---|---|
| Kumaş ağırlığı | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Malzeme bileşimi | PP dokuma kumaş ve pe laminasyon |
| Çuval uzunluğu | 64cm |
| Çuval genişliği | 50 cm |
| Malzeme bileşimi | PP dokuma kumaş ve pe laminasyon |
|---|---|
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
| Sızdırmazlık türü | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |
| Toplam ağırlık | 85GSM (60GSM+25GSM) |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş + PE lamine |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Alt dikişli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Flekso Baskı |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | PP çantası dikiş botto ve şeritli |
| Endüstriyel Kullanım | kum |
| Baskı | Olmayan |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Genişlik | 25-65cm |
|---|---|
| gsm | 60gsm/m2 ila 150gsm/m2 |
| Katmanlar | Gereksinimlerinize göre 2-5 katman |
| Renk | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Ambalaj bilgileri | Balya Başına 500 ADET veya 1000 ADET Palet Başına 3000 ADET-5000 ADET |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal,çimento,Macun,Alçı,Alçı Tozu vb., |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Malzeme | PP dokuma Lamine |
|---|---|
| Çanta Tipi | PP iç valf Torbası |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Torbası/Macun Toz Torbası/Harç Torbası/Alçı Tozu |
| Baskı | Her tarafta 1-4 renk |
| Sertifika | ISO9001:2001 |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Köşebentli ve dikişli PP dokuma çantalar |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |