| Yüzey işleme | Laminasyon ve Çok Renkli Baskı, Laminasyon ve Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen(PP) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | Polipropilen, laminasyonlu PP dokuma rulo |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Genel Özellik | Neme dayanıklı |
| Özellik | Standart İç Valf |
| Malzeme | PP, Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Özellik | kendiliğinden kapanma |
| Baskı | Flekso Baskı |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen(PP) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Virgin PP |
| Kapasite | 50kg |
| Çanta uzunluğu | 58-68cm |
| Torba genişliği | 50cm (± 0.7cm) |
| Malzeme | Polipropilen, laminasyonlu PP dokuma rulo |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Genel Özellik | Neme dayanıklı |
| Özellik | Standart İç Valf |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
| Malzeme Yapısı | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Menşe yeri | Hunan, Çin |
| Marka adı | WANLIN |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film (%100 vingin Polipropilen(PP)) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Endüstriyel kullanım | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |