| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP(Polipropilen) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Laminasyon & Yazdırma & Perforasyon |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Tozu |
| Malzeme Yapısı | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
| Çanta Tipi | Valflı torba, kare alt valfli torba |
| Sızdırmazlık ve Kol | kendiliğinden kapanma |
| yüzey baskı | Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma Lamine |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Malzeme | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 25 gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63(±1cm) cm |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen (PP) |
|---|---|
| Malzeme Yapısı | PE film ile lamine edilmiş PP Dokuma Rulo |
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65gram/m2 - Kaplama Ağırlığı 25gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63cm (±1cm) |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Alt dikişli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Yüzey işleme | Lamine ve Baskı, Lamine ve Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |