| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Ambalaj bilgileri | Palet başına 4000-10000 adet veya balya başına 400 adet; |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma lamine |
| Renk | SARI |
| Baskı | Maksimum 4 renk |
| Genişlik | 350-600mm |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen |
| Kumaş Ağırlığı | 60-65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 11 gram/m2 |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Plastik tip | PP |
| Malzeme yapısı | PP |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Isı sızdırmazlığı |
| Yüzey kullanımı | Ofset baskı |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | Müşteriye göre |
| Orijinalin Yeri | Çin |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Ambalaj bilgileri | Balya başına 20 adet veya 50 adet veya palet ile |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 2 kat |
| kağıt gsm | 80GSM |
| Çanta boyutu | 35x58x10cm |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
|---|---|
| Baskı | müşteri odaklı |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan, Çin |
| Logo | müşteri odaklı |
| Malzeme | %100 PP |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| GSM | 160 gr/m2 - 220 gr/m2 |
| Logo | Müşteri |
| Boyut | 90*90*100 |
| Yüzey baskısı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal, çimento |
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Sızdırmazlık ve Sap | Isı Yalıtımı |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Üst Seçenek (Doldurma) | Üst Doldurma Ucu |
| Alt Seçenek (Deşarj) | Düz taban |
| Döngü Seçeneği (Kaldırma) | Çapraz köşe döngüsü |
| Özellik | nefes alabilir |