| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | 50kg Çimento için 2 Katlı 90GSM Valfli Kraft Kağıt Torba |
|---|---|
| Malzeme | 90gm Kraft Kağıt |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| BOYUT | 50x63x10cm/50x60x11cm/Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 20-50kg / Özel kapasite |
| yüzey baskı | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Sıcaklık mührü, Sıcaklık mührü |
| Özel sipariş | Kabul et, Kabul et |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |