| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Custom'ın Gübre Markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| ağ | Metrekare başına 31x31 veya inç kare başına 8x8 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Custom'ın Gübre Markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| ağ | Metrekare başına 31x31 veya inç kare başına 8x8 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş + BOPP Lamine + Dokunmamış Katman + İç PE Astar |
|---|---|
| Boyut | 36,5x70+10cm |
| Baskı | BOPP film gravür baskı |
| Tepe | Açık |
| Alt | Alt Blok |
| Malzeme | Kraft kağıdı |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal,çimento,Macun,Alçı,Alçı Tozu vb., |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | Labirent nefes alabilen Merkezi Dikişli PE Valf Torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | PE valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| İşlem türü | Labirent nefes alabilen Merkezi Dikiş |