| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP(Polipropilen) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Laminasyon & Yazdırma & Perforasyon |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Tozu |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Plastik tip | PP+LDPE |
| Sızdırmazlık türü | kendiliğinden kapanma |
| Yüzey kullanımı | Ofset baskı |
| Malzeme | %100 Saf Polipropilen |
|---|---|
| Yüzey işleme | Lamine & Çok Renkli Baskı |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Adedi | 10000 |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen |
| Malzeme yapısı | Polipropilen |
| GSM | 80GSM |
| Kumaş ağırlığı | 60 gram/m2 |
| Malzeme | PP, Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Özellik | kendiliğinden kapanma |
| Baskı | Flekso Baskı |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |