| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Yüzey işleme | Bopp baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kuru Karışımlar |
| Malzeme Yapısı | PP+PE+Bopp filmi |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Custom'ın Hayvan Yemi Markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |