| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Torba genişliği | 50 cm |
| En üst düzey genişlik | 11 cm |
| Çanta tipi | Kare alt çanta, kare alt çanta iç |
|---|---|
| Malzeme yapısı | PP+PE laminasyonu |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Lamine ve çok renkli baskı |
| Malzeme | PP (polipropilen) |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
| Kumaş Ağırlığı | 60-65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 11 gram/m2 |
| BOPP Ağırlığı | 14 gram/m2 |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | PP, Plastik |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Plastik Tip | PP |
| Özellik | Neme dayanıklı |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Çanta uzunluğu | 58-68cm |
| Torba genişliği | 50cm (± 0.7cm) |
| En üst düzey genişlik | 10cm (± 0.3cm) |
| Malzeme | PP, Plastik |
|---|---|
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Plastik tip | PP |
| Özellik | Nem kanıtı |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma Lamine |
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| yüzey baskı | Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma Lamine |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen |
| Malzeme yapısı | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Torba genişliği | 50 cm |