| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Virgin PP |
| Kapasite | 50kg |
| Çanta uzunluğu | 58-68cm |
| Torba genişliği | 50cm (± 0.7cm) |
| Yüzey işleme | Ofset baskı, Ofset Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş + BOPP Lamine + Dokunmamış Katman + İç PE Astar |
|---|---|
| Boyut | 36,5x70+10cm |
| Baskı | BOPP film gravür baskı |
| Tepe | Açık |
| Alt | Alt Blok |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |
| Ürün Adı | PE valf torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Vanayı Takma |
| İşlem türü | Boru Şeklinde / Merkezi Dikiş |