| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel kullanım | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Alt dikişli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Flekso Baskı |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Yüzey işleme | Flekso baskı veya Bopp baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Yüzey işleme | Flekso baskı veya Bopp baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme yapısı | PP kumaş ve PE laminasyon |
| Sızdırmazlık türü | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |