| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Plastik tip | PP+LDPE |
| Sızdırmazlık türü | kendiliğinden kapanma |
| Yüzey kullanımı | Ofset baskı |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
| Kumaş Ağırlığı | 60-65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 11 gram/m2 |
| BOPP Ağırlığı | 14 gram/m2 |
| Yüzey işleme | Ofset baskı, Ofset Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Yüzey işleme | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen |
| Malzeme yapısı | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Torba genişliği | 50 cm |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma lamine |
| Renk | SARI |
| Baskı | Maksimum 4 renk |
| Genişlik | 350-600mm |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Çanta stili | Kare alt valf torbası |
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |