| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen (PP) |
|---|---|
| Malzeme Yapısı | PE film ile lamine edilmiş PP Dokuma Rulo |
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65gram/m2 - Kaplama Ağırlığı 25gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63cm (±1cm) |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | PP dokuma valfli torbalar |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen(PP) |
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Tepe | valfli |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| lamine | PE ile Lamine |
|---|---|
| Malzeme | PP Kumaş + PE ile Lamine |
| Tepe | Valfli Kare Tepe |
| Renk | Beyaz, Bej, Kraft Kahverengi, Mavi, Kırmızı, Vb. |
| Sızdırmazlık | kendiliğinden kapanma |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | PP, Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Özellik | kendiliğinden kapanma |
| Baskı | Flekso Baskı |
| Yüzey işleme | Tüm yüzey mikro delikleme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma Lamine |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
| Yüzey işleme | Flekso baskı veya Bopp baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |