| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Sealing Type | Heat Seal |
| Surface Printing | Flexo Printing |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Virgin PP |
| Kapasite | 50kg |
| Çanta uzunluğu | 58-68cm |
| Torba genişliği | 50cm (± 0.7cm) |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen (PP) |
| Malzeme yapısı | Polipropilen(PP) |
| Yüzey kullanımı | Lamine & Çok Renkli Baskı |
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme yapısı | PP kumaş ve PE laminasyon |
| Sızdırmazlık türü | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen (PP) |
| Malzeme yapısı | Polipropilen(PP) |
| Genişlik | 350-600mm |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Çanta tipi | Kare alt çanta, alt çantayı valf ile engelleyin |
|---|---|
| Plastik tip | PP,% 100 bakire polipropilen |
| Malzeme yapısı | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Kendi kendine kapanan, kendi kendine kapanan valf |
| Yüzey kullanımı | BOPP Baskı, LDPE Lamine+Ofset Baskı |
| Malzeme | PP, Plastik |
|---|---|
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Plastik tip | PP |
| Özellik | Nem kanıtı |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Malzeme Yapısı | BOPP film ile lamine edilmiş PP Dokuma Kumaş |
| Baskı | Renkli BOPP Film Baskı |
| Ambalaj bilgileri | Balya başına 400 adet veya palet başına 10000 adet |
| Malzeme | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 25 gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63(±1cm) cm |