| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Plastik tip | PP+LDPE |
| Sızdırmazlık türü | kendiliğinden kapanma |
| Yüzey kullanımı | Ofset baskı |
| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Torba genişliği | 50 cm |
| En üst düzey genişlik | 11 cm |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Çanta uzunluğu | 58-68cm |
| Torba genişliği | 50cm (± 0.7cm) |
| En üst düzey genişlik | 10cm (± 0.3cm) |
| Yüzey işleme | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Yüzey işleme | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen (PP) |
| Malzeme yapısı | Polipropilen(PP) |
| Yüzey kullanımı | Lamine & Çok Renkli Baskı |
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Çanta tipi | Standart iç valfli PP dokuma çantası |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) dokuma kumaş |
| Malzeme yapısı | PP dokuma kumaş ve bopp lamine |
| Yüzey kullanımı | Bopp baskı, lamine ve baskı ve perforasyon |
| Sızdırmazlık türü | kendiliğinden kapanma |
| Çanta tipi | Sonik Conta Valfı ile Torba, PP Dokuma Çanta Standart İç Valflı |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) kumaş ruloları |
| Malzeme yapısı | PP dokuma kumaş ve bopp lamine |
| Sızdırmazlık türü | kendiliğinden kapanma |
| Yüzey kullanımı | Bopp baskı, lamine ve baskı ve perforasyon |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Çanta Tipi | Kare Tabanlı Valf Torbası |
|---|---|
| Malzeme | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Kumaş Ağırlığı | 80GSM |
| Kaplamasız Kumaş | 60 gram/m2 |
| Laminasyon Kaplama | 20 gram/m2 |