| Malzeme | PP, Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valfli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Tozu |
| Baskı | Çok Renkli Baskı (Her iki tarafta en fazla 4 renk) |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Üst ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş + PE lamine |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film (%100 vingin Polipropilen(PP)) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Endüstriyel kullanım | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel kullanım | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı, Macun, Alçı, Alçı Tozu vb. |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Malzeme | PP Dokuma Rulo |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valfli PP Dokuma Çanta |
| Endüstriyel kullanım | Çimento, Alçı, Harç, Alçı |
| Baskı | taraf başına 1-4 renk |
| Sertifika | ISO9001:200 |
| Malzeme | PP dokuma Lamine |
|---|---|
| Çanta Tipi | PP dokuma ve lamine film |
| Endüstriyel kullanım | Yapı malzemesi Skim Coat, Harç, Alçı, Alçı tozu ve Çimento içerir |
| Baskı | Her iki tarafta 1-4 renk, BOPP baskı, LDPE Lamine+Ofset baskı |
| Sertifika | ISO9001:2001 |
| Yüzey işleme | Laminasyon & Yazdırma & Perforasyon |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Tozu |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |