| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Malzeme | Dokuma PP torba ve PE laminasyon |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Harç Sıva Alçı Macun yapı malzemesi |
| Baskı | taraf başına 4'ten az renk |
| Sertifika | ISO14001;ISO9001 |
| Yüzey işleme | Bopp baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kuru Karışımlar |
| Malzeme Yapısı | PP+PE+Bopp filmi |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Malzeme Yapısı | BOPP film ile lamine edilmiş PP Dokuma Kumaş |
| Baskı | Renkli BOPP Film Baskı |
| Ambalaj bilgileri | Balya başına 400 adet veya palet başına 10000 adet |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | PP dokuma valfli torbalar |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen(PP) |
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Tepe | valfli |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Custom'ın Hayvan Yemi Markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Yüzey işleme | Flekso baskı veya Bopp baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Malzeme | %100 Saf Polipropilen |
|---|---|
| Yüzey işleme | Lamine & Çok Renkli Baskı |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Adedi | 10000 |
| Özel sipariş | Kabul etmek |