| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Katmanlı / 4 Katmanlı |
| kağıt gsm | 90GSM / 80GSM |
| Valf tipi | sonik mühür kılıfı |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan Çin |
| Ambalaj bilgileri | Balya başına 20 adet veya 50 adet veya palet ile |
| Malzeme | %100 Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan eyaleti, Çin |
| Logo | müşteri odaklı |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Üst Seçenek (Doldurma) | Üst Doldurma Ucu |
| Alt Seçenek (Deşarj) | Düz taban |
| Döngü Seçeneği (Kaldırma) | Çapraz köşe döngüsü |
| Özellik | nefes alabilir |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft Kağıt + film |
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal, çimento |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Ambalajlama | 3500 adet/palet |
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
|---|---|
| Menşe yeri | Hunan, Çin |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
| Logo | müşteri odaklı |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Çanta Tipi | İç Kağıtlı PP Dokuma Valf Torbası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve İç Kağıtlı Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı / Flekso Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| Çanta Tipi | İç Kağıtlı PP Dokuma Valf Torbası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve İç Kağıtlı Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı / Flekso Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Üst ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Üst ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |