| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 2 kat |
| kağıt gsm | 80GSM |
| Çanta boyutu | 35x58x10cm |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | Müşteriye göre |
| Orijinalin Yeri | Çin |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Ambalaj bilgileri | Balya başına 20 adet veya 50 adet veya palet ile |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
|---|---|
| Baskı | müşteri odaklı |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan, Çin |
| Logo | müşteri odaklı |
| Malzeme | %100 PP |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| GSM | 160 gr/m2 - 220 gr/m2 |
| Logo | Müşteri |
| Boyut | 90*90*100 |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan eyaleti, Çin |
| Logo | müşteri odaklı |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | müşteri odaklı |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan eyaleti, Çin |
| Logo | müşteri ihtiyacına göre |
| yüzey baskı | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Sıcaklık mührü, Sıcaklık mührü |
| Özel sipariş | Kabul et, Kabul et |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Plastik tip | PP |
| Malzeme yapısı | PP |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Isı sızdırmazlığı |
| Yüzey kullanımı | Ofset baskı |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Katmanlı / 4 Katmanlı |
| kağıt gsm | 90GSM / 80GSM |
| Valf tipi | sonik mühür kılıfı |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Katmanlı / 4 Katmanlı |
| kağıt gsm | 90GSM / 80GSM |
| Valf tipi | sonik mühür kılıfı |