| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Custom'ın Gübre Markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| ağ | Metrekare başına 31x31 veya inç kare başına 8x8 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Custom'ın Gübre Markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| ağ | Metrekare başına 31x31 veya inç kare başına 8x8 |
| Boyut | 45x70x13cm |
|---|---|
| Tepe | Açık Ağız (iç astarla kıvrılmamış veya kıvrılmamış) |
| Alt | Alt Blok |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
| Dokuma Kumaş | 70 GSM |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma lamine |
| Renk | SARI |
| Baskı | Maksimum 4 renk |
| Genişlik | 350-600mm |
| Çanta Tipi | Kare Altlı Çanta, PP Dikişli Çanta |
|---|---|
| Özellik | Neme Dayanıklı |
| Endüstriyel Kullanım | Tarım |
| Plastik Türü | PP+PE+BOPP |
| Kullanmak | Meyve, Mısır, Yem, Sebze, Gübre, Tohum, Diğer Tarım |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
|---|---|
| Özellik | Neme Dayanıklı |
| Endüstriyel Kullanım | Tarım |
| Plastik Türü | PP+PE+BOPP |
| Kullanmak | Meyve, Mısır, Yem, Sebze, Gübre, Tohum, Diğer Tarım |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
|---|---|
| Özellik | Neme Dayanıklı |
| Endüstriyel Kullanım | Tarım |
| Plastik Türü | PP+PE+BOPP |
| Kullanmak | Meyve, Mısır, Yem, Sebze, Gübre, Tohum, Diğer Tarım |
| Yüzey işleme | Lamine ve Baskı, Lamine ve Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |