| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Valf Torbalı Alt Blok |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı, Macun, Alçı, Alçı Tozu vb. |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Yüzey işleme | Flexo Baskı, Flexo Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Yüzey işleme | Flexo Baskı, Flexo Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen (PP) |
| Malzeme yapısı | Polipropilen(PP) |
| Yüzey kullanımı | Lamine & Çok Renkli Baskı |
| Sızdırmazlık türü | Isı sızdırmazlığı |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen (PP) |
| Malzeme yapısı | Polipropilen(PP) |
| Genişlik | 350-600mm |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Malzeme | PP Kumaş + PE ile Lamine |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kumaş Ağırlığı | 60-70gsm |
| Lamine Kaplama | 18-25gsm |
| Renk | Beyaz, Bej, Kraft Kahverengi, Mavi, Kırmızı, Vb. |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
| Malzeme Yapısı | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
| Menşe yeri | Hunan, Çin |
| Marka adı | WANLIN |
| Yüzey işleme | Laminasyon & Yazdırma & Perforasyon |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Tozu |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Renk | Beyaz, Bej, Kraft Kahverengi, Mavi, Kırmızı, Vb. |
|---|---|
| Alt | Alt Blok |
| Perforasyon | 90-100Nm3/sa @50MBar |
| Lamine Kaplama | 20gsm |
| Ürün Adı | PP Çimento Torbaları |