| yüzey baskı | Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma Lamine |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme | PP dokuma lamine |
| Renk | SARI |
| Baskı | Maksimum 4 renk |
| Genişlik | 350-600mm |
| Yüzey işleme | Laminasyon & Yazdırma & Perforasyon |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Tozu |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Yüzey işleme | Flexo Baskı, Flexo Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Çanta Tipi | 50kg Çimento için 2 Katlı 90GSM Valfli Kraft Kağıt Torba |
|---|---|
| Malzeme | 90gm Kraft Kağıt |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| BOYUT | 50x63x10cm/50x60x11cm/Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 20-50kg / Özel kapasite |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Özellik | Nem kanıtı |
| Plastik tip | PP |
| Malzeme yapısı | Polipropilen |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Isı sızdırmazlığı |
| Çanta Tipi | Kağıt Valf Torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | 2 Katlı Kraft Kağıt |
| Baskı | özelleştirilmiş |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Endüstrisi |
| Tepe | valfli |