| Malzeme | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 25 gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63(±1cm) cm |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen Dokuma Çanta |
| Çanta Tipi | Valfli PP Dokuma Çanta |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Sealing Type | Heat Seal |
| Surface Printing | Flexo Printing |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Çanta tipi | Kare alt çanta, kare alt çanta iç |
|---|---|
| Malzeme yapısı | PP+PE laminasyonu |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Lamine ve çok renkli baskı |
| Malzeme | PP (polipropilen) |
| Perforasyon | 90-100Nm3/sa @50MBar |
|---|---|
| Baskı | Flekso Baskı Her Tarafta Maks. 4 Renk |
| Kumaş Ağırlığı | 60gsm |
| BOYUT | Özelleştirilmiş |
| kullanım | Çimento, Harç, Alçı Tozu, Macun, Hayvan Yemi, Gübre vb. |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen Dokuma Çanta |
| Çanta Tipi | Valfli PP Dokuma Çanta |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen (PP) |
|---|---|
| Malzeme Yapısı | PE film ile lamine edilmiş PP Dokuma Rulo |
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65gram/m2 - Kaplama Ağırlığı 25gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63cm (±1cm) |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Endüstriyel kullanım | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| Yüzey işleme | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Torba genişliği | 50 cm |
| En üst düzey genişlik | 11 cm |