| Malzeme | PE filmi ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
| Sızdırmazlık türü | Kendiliğinden kapanan valf |
| Yüzey kullanımı | LDPE Lamine+Ofset baskı |
| Kumaş ağırlığı | 76GSM |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen |
| Plastik Tip | PP |
| Sızdırmazlık ve Sap | Isı Yalıtımı |
| Malzeme | PE film ile lamine edilmiş PP dokuma kumaş |
|---|---|
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 25 gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63(±1cm) cm |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen Dokuma Çanta |
| Çanta Tipi | Valfli PP Dokuma Çanta |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Yüzey işleme | Flexo Baskı, Flexo Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Yüzey işleme | Flexo Baskı, Flexo Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Çimento |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
|---|---|
| Malzeme yapısı | PP kumaş ve PE laminasyon |
| Sızdırmazlık türü | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |
| Çanta uzunluğu | 62 cm |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen (PP) |
|---|---|
| Malzeme Yapısı | PE film ile lamine edilmiş PP Dokuma Rulo |
| Çanta Ağırlığı | 80 gram ±3 gram |
| Kumaş Ağırlığı | 65gram/m2 - Kaplama Ağırlığı 25gram/m2 |
| Çanta Uzunluğu | 63cm (±1cm) |
| Malzeme bileşimi | PP dokuma kumaş ve pe laminasyon |
|---|---|
| Çanta tipi | Kare Alt Çanta |
| Sızdırmazlık türü | Kendi kendine sızan |
| Yüzey kullanımı | Flekso baskısı |
| Toplam ağırlık | 85GSM (60GSM+25GSM) |