| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Burun açık ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Toz gupsum hayvan yemi ve sebze torbaları |
| Baskı | Çok Renkli Baskı (Her iki tarafta en fazla 4 renk) |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
|---|---|
| Özellik | Neme Dayanıklı |
| Endüstriyel Kullanım | Tarım |
| Plastik Türü | PP+PE+BOPP |
| Kullanmak | Meyve, Mısır, Yem, Sebze, Gübre, Tohum, Diğer Tarım |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |