| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| yüzey baskı | Ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen(PP) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP(Polipropilen) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | PP, Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Özellik | kendiliğinden kapanma |
| Baskı | Flekso Baskı |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen Dokuma Çanta |
| Çanta Tipi | Valfli PP Dokuma Çanta |
| yüzey baskı | LDPE Lamine+Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Virgin PP |
| Kapasite | 50kg |
| Çanta uzunluğu | 58-68cm |
| Torba genişliği | 50cm (± 0.7cm) |
| yüzey baskı | Lamine+ofset baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal, çimento harç sıvası |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | polipropilen |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |
| yüzey baskı | Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP dokuma Lamine |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Çanta, Karesi Alt Çanta |