| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş & BOPP film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Blok Alt Çanta |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun Fayans Yapıştırıcı |
| Baskı | BOPP Renkli Baskı(Lüks) |
| Ambalaj bilgileri | Palet başına 4000-10000 adet veya balya başına 400 adet; |
| Yüzey işleme | Laminasyon ve Çok Renkli Baskı, Laminasyon ve Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen(PP) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | PP dokuma Lamine |
|---|---|
| Çanta Tipi | PP iç valf Torbası |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Torbası/Macun Toz Torbası/Harç Torbası/Alçı Tozu |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001:2001 |