| Çanta Tipi | 50kg Çimento için 2 Katlı 90GSM Valfli Kraft Kağıt Torba |
|---|---|
| Malzeme | 90gm Kraft Kağıt |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| BOYUT | 50x63x10cm/50x60x11cm/Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 20-50kg / Özel kapasite |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Katmanlı / 4 Katmanlı |
| kağıt gsm | 90GSM / 80GSM |
| Valf tipi | sonik mühür kılıfı |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Katmanlı / 4 Katmanlı |
| kağıt gsm | 90GSM / 80GSM |
| Valf tipi | sonik mühür kılıfı |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Katmanlı / 4 Katmanlı |
| kağıt gsm | 90GSM / 80GSM |
| Valf tipi | sonik mühür kılıfı |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 2 kat |
| kağıt gsm | 80GSM |
| Çanta boyutu | 35x58x10cm |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 2 kat |
| kağıt gsm | 80GSM |
| Çanta boyutu | 35x58x10cm |
| Malzeme | Kraft kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Kağıt katmanları | 3 Kat |
| kağıt gsm | 75gsm |
| En iyi tip | açık ağız |
| Çanta Tipi | Kağıt Valf Torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | 2 Katlı Kraft Kağıt |
| Baskı | özelleştirilmiş |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Endüstrisi |
| Tepe | valfli |
| Malzeme | Beyaz Kraft Kağıdı |
|---|---|
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal, çimento |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Ambalajlama | 3500 adet/palet |
| Genişlik | 25-65cm |
|---|---|
| gsm | 60gsm/m2 ila 150gsm/m2 |
| Katmanlar | Gereksinimlerinize göre 2-5 katman |
| Renk | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Ambalaj bilgileri | Balya Başına 500 ADET veya 1000 ADET Palet Başına 3000 ADET-5000 ADET |