| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP torba ve PE laminasyon |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Bir ince PE laminasyonlu dokuma PP torba |
|---|---|
| Çanta Tipi | Blok Alt valf Torbası |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harç Sıva Alçı Macun yapı malzemesi |
| Baskı | müşteriye göre her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO4001 |
| Malzeme | %100 Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Kare valfli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve Yapı Malzemesi Tozu |
| Baskı | Her tarafta 1-4 renk |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |
| Çanta Tipi | Açık Aylık Blok Alt Çantalar |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Malzeme Bileşimi | BOPP film ile lamine edilmiş PP Dokuma Kumaş |
| TEPE | Müşteri tarafından Dikiş Bandı ile dikildikten sonra açılır |
| Alt | Dikiş Bandı ile Dikilmiş Alt |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP(Polipropilen) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Üst ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |
| Çanta Tipi | İç Kağıtlı PP Dokuma Valf Torbası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve İç Kağıtlı Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı / Flekso Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| Çanta Tipi | İç Kağıtlı PP Dokuma Valf Torbası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve İç Kağıtlı Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı / Flekso Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Üst ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001,ISO14001,TÜV,CNAS |