| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | Kağıt Valf Torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | 2 Katlı Kraft Kağıt |
| Baskı | özelleştirilmiş |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Endüstrisi |
| Tepe | valfli |
| Yüzey baskısı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal, çimento |
| Kağıt Türü | Kraft kağıdı |
| Sızdırmazlık ve Sap | Isı Yalıtımı |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | PP(Polipropilen) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Alt dikişli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Flekso Baskı |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Yüzey işleme | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen Dokuma Çanta |
| Çanta Tipi | Valfli PP Dokuma Çanta |
| Malzeme | PP, Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Çimento |
| Çanta Tipi | Karesi Alt Valf Torbası |
| Özellik | kendiliğinden kapanma |
| Baskı | Flekso Baskı |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | PP Dokuma Kumaş Lamine Film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Kare Alt Çanta |
| Endüstriyel kullanım | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| Baskı | Müşteriye göre her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |