| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Kahverengi Kraft Kağıt |
|---|---|
| Kağıt türü | Beyaz / Kraft Kağıt |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento, Harç, Fayans Yapıştırıcısı, Sıvama Kaplama... |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Ambalajlama | 3500 adet/palet |
| Genişlik | 25-65cm |
|---|---|
| gsm | 60gsm/m2 ila 150gsm/m2 |
| Katmanlar | Gereksinimlerinize göre 2-5 katman |
| Renk | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Ambalaj bilgileri | Balya Başına 500 ADET veya 1000 ADET Palet Başına 3000 ADET-5000 ADET |
| Çanta Tipi | Valfli Çanta, Kare Altlı Çanta |
|---|---|
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
| Kumaş Ağırlığı | 60-65 gram/m2 |
| Ceket Ağırlığı | 11 gram/m2 |
| BOPP Ağırlığı | 14 gram/m2 |
| Çanta tipi | Valflı torba, kare alt çanta |
|---|---|
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen |
| Malzeme yapısı | Polipropilen |
| Plastik tip | PP |
| Sızdırmazlık ve Handalı | kendiliğinden kapanma |
| Malzeme | %100 PP |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan eyaleti, Çin |
| Logo | müşteri odaklı |
| Malzeme | %100 Bakire PP |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan, Çin |
| Logo | müşteri odaklı |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | müşteri odaklı |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan eyaleti, Çin |
| Logo | müşteri ihtiyacına göre |
| Malzeme | %100 İşlenmemiş Polipropilen |
|---|---|
| Baskı | müşteri ihtiyacına göre |
| gsm | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Menşe yeri | Hunan Çin |
| Ambalaj bilgileri | Balya başına 20 adet veya 50 adet veya palet ile |