| Çanta Tipi | Kare Tabanlı PP Dokuma Valfli Torba |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen(PP) |
| Malzeme Yapısı | Laminasyonlu PP Dokuma Kumaş |
| Sızdırmazlık ve Sap | kendiliğinden kapanma |
| Uygulama | Çimento,Beton,Sıva,Harç,Macun,Alçı,Alçı Tozu |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Kare Tabanlı Valf Torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
| Baskı | Uygun maliyetli Flekso baskı Yan başına maksimum 4 renk |
| Endüstriyel Kullanım | Harç, Kuru karışım örneğin Alçı, Alçı, Macun |
| Tepe | valfli |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen(PP) |
| Tepe | valfli |
| Valf tipi | Sonik Contalı Valf / Standart Dahili Valf / Sıkıştırma Valfi |
| Alt | Kare Alt ( Blok Alt ) |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Yüzey işleme | Laminasyon ve Çok Renkli Baskı, Laminasyon ve Çok Renkli Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen(PP) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| Malzeme | % 100 bakire polipropilen (PP) |
|---|---|
| Çanta tipi | PP çantası dikiş botto ve şeritli |
| Endüstriyel Kullanım | kum |
| Baskı | Olmayan |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | PP çantası dikiş botto ve şeritli |
| Uv'ye dayanıklı | Evet |
| Endüstriyel Kullanım | kum |
| Baskı | Olmayan |