| Malzeme | Kraft kağıdı |
|---|---|
| Çanta Tipi | Blok Tabanlı Kağıt Valf Torbası |
| Endüstriyel Kullanım | Fayans yapıştırıcısı Kimyasal, çimento, Macun, Sıva, Alçı Tozu vb. |
| Baskı | Flekso baskı veya CMYK Baskı |
| Sertifika | ISO9001;ISO40014 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş + BOPP Lamine + Dokunmamış Katman + İç PE Astar |
|---|---|
| Boyut | 36,5x70+10cm |
| Baskı | BOPP film gravür baskı |
| Tepe | Açık |
| Alt | Alt Blok |
| Ürün Adı | Labirent nefes alabilen Merkezi Dikişli PE Valf Torbası |
|---|---|
| Çanta Tipi | PE valf torbası |
| Malzeme | Polietilen (PE) |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| İşlem türü | Labirent nefes alabilen Merkezi Dikiş |
| Malzeme | Bir ince PE laminasyonlu dokuma PP torba |
|---|---|
| Çanta Tipi | Blok Alt valf Torbası |
| Endüstriyel kullanım | Toz ve taneli ürünler, tuz, plastik reçineler ve inşaat malzemeleri vb. |
| Baskı | müşteriye göre her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO4001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | kağıt Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |