| Malzeme | Dokuma PP torba ve PE laminasyon |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP torba ve PE laminasyon |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP torba ve PE laminasyon |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Çanta Tipi | PP dokuma valfli torbalar |
|---|---|
| çanta malzemesi | Polipropilen(PP) |
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Tepe | valfli |
| Valf tipi | Standart İç Valf |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Üst ve alt valfli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| Malzeme | %100 işlenmemiş Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Köşebentli ve dikişli PP dokuma çantalar |
| Endüstriyel Kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Her tarafta maksimum 4 renk |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş + PE lamine |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş + PE lamine |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 60x100 cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-100 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | %100 bakire Polipropilen(PP) |
|---|---|
| Çanta Tipi | Alt dikişli PP Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento ve İnşaat Malzemesi Toz alçı sıva |
| Baskı | Flekso Baskı |
| Sertifika | ISO9001, ISO14001 |