| Malzeme | Dokuma PP Kumaş ve lamine PE film |
|---|---|
| Çanta Tipi | Standart Dahili Valfli Blok Alt Torba |
| Endüstriyel kullanım | Çimento Harcı Sıva Alçı Macun |
| Baskı | her tarafta 4 renk |
| Sertifika | ISO9001;ISO14001 |
| Malzeme | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | Özel hayvan markası |
| Boyut | 60x82x15cm |
| Ağırlık | 106±3g |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Çanta Tipi | Valfli Kare Tabanlı Çanta |
| Sızdırmazlık ve Kol | Isı Yalıtımı |
| Çanta tipi | Kare alt çanta, alt çantayı valf ile engelleyin |
|---|---|
| Plastik tip | PP,% 100 bakire polipropilen |
| Malzeme yapısı | PP dokuma kumaş ve lamine film |
| Sızdırmazlık ve Handalı | Kendi kendine kapanan, kendi kendine kapanan valf |
| Yüzey kullanımı | BOPP Baskı, LDPE Lamine+Ofset Baskı |
| yüzey baskı | Flekso Baskı |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Kimyasal |
| Kullanımı | Diğer Kimyasal |
| Malzeme Yapısı | Polipropilen(PP) |
| Çanta Tipi | Valfli Torba, Kare Tabanlı Torba |
| MalzemeB | Dokuma PP Kumaş |
|---|---|
| Marka | özel marka |
| Boyut | 50x78cm veya Özel |
| Ağırlık | 70-78 gram |
| Çanta konfigürasyonu | Denye: 850-900 |
| Malzeme | %100 Virgin PP + BOPP Film Laminasyonu |
|---|---|
| Çanta Tipi | BOPP Laminasyonlu Açık Ağızlı Dikili Alt Çanta |
| Baskı | Renkli BOPP film Baskı - Gravür baskı (10 renge kadar)) |
| Özellik | Çevre Dostu, Neme Dayanıklı, Kaymaz |
| Tepe | Isı Kesim / Kıvrımlı / Saplı |
| Malzeme | %100 Virgin PP + BOPP Film Laminasyonu |
|---|---|
| Çanta Tipi | BOPP Laminasyonlu Açık Ağız Bloklu Alt Çanta |
| Baskı | Renkli BOPP film Baskı - Gravür baskı (10 renge kadar)) |
| Özellik | Çevre Dostu, Neme Dayanıklı, Kaymaz |
| Tepe | Isı Kesim / Kıvrımlı / Saplı |
| Malzeme | %100 Virgin PP + BOPP Film Laminasyonu |
|---|---|
| Çanta Tipi | BOPP Laminasyonlu Açık Ağız Bloklu Alt Çanta |
| Baskı | Renkli BOPP film Baskı - Gravür baskı (10 renge kadar)) |
| Özellik | Çevre Dostu, Neme Dayanıklı, Kaymaz |
| Tepe | Isı Kesim / Kıvrımlı / Saplı |
| Çanta Tipi | PP Dokuma Valf Çantası |
|---|---|
| Malzeme Bileşimi | Dokuma PP Kumaş ve Laminasyon |
| Baskı | Renkli BOPP Baskı |
| Çanta uzunluğu | 46(±1cm) cm |
| Çanta Genişliği | 40cm(±0,7cm) |